Event

Winner

Runner-Up

Top 4 Finish

Top 8 Finish

Friday - Blind Draw Doubles 501

Mike Kasper & Chris Schwarz

Mike Davidson & Jennifer Sheehan

Rick Crocker & Lori Stallings

Orlando Juarez& Keith Dickson

Jody Reed & Joe Fields

Jason Cohea & Kari Nunn

Karl Williams & Ted Adamski

David Jones & Eric Word

Saturday - Open Singles 301 D/D

Joe Pinder

Steve Gagnon

Bobby Childers

David Armstrong

Shawn Kilbury

Christian Haggmark

Adam Bakowski

Don Gleghorn

Saturday - Ladies Doubles 501

Stephanie Cunningham & Teresa Wood

Colleen Eldredge & Raylene Gleghorn

Kathy Welch & Paulette Hershner

Lisa Bakowski & Debby Leonard

Lea Ann Blackwood & Janet Watkins

Karyl Beem & Joan Bullard

Cindy McGaughey & Cindee Mitchell

Lisa Castle & Donna Sabedra

Saturday - Mens Doubles 501

Thom McDonald & Gene Bullard

Shawn Kilbury &

Don Gleghorn

Mike Killion & Larry Ballard

Steve Gagnon & Bobby Childers

Jody Reed & Matthew Reed

David Dorff & Michael Dorff

Bob Beam & Craig Stallings

Orlando Juarez & Jason Dutton

Saturday - B/A2 Doubles 501

Colleen Eldredge& Maria George

Al Taylor & Jerry Greene

Brady Salsberry & Chris Schwarz

Suzie Hall & Raylene Gleghorn

Saturday - Ladies Singles Cricket

Roni Doggett

Colleen Eldredge

Maria George

Teresa Wood

Sherry New

Lori Stallings

Pam Dzendolet

Suzie Hall

Saturday - Mens Singles Cricket

Christian Haggmark

David Lloyd

Mike Davidson

Troy Pople

Shawn Kilbury

Jason Dutton

Mike Lee

Bobby Childers

Saturday - B/A2 Doubles Cricket

Cindee Mitchell & Cindy McGaughey

Maria George & Colleen Eldredge

John Soto & Don Jones

Brian Read & Eric Word

Saturday - Mixed Doubles 501

Troy Pople & Stephanie Rizzo

Cindy McGaughey & Craig Stallings

Angie Jones & Tommy Jones

Jason Dutton & Teresa Wood

Sheila Brockman & Ray Watkins

Jennifer Sheehan & Mike Kasper

Patrick Estep & Maria George

Ernesto & Ingrid Read

Saturday - Blind Draw Doubles Cricket

Larry Ballard & Chris Schwarz

Mike Davidson & Colleen Eldredge

Karen Duncan & Tommy Jones

Mike Kasper & Kevin Whiteley

Al Taylor & Adam Bakowski

Roni Doggett & Phil Rhoades

Kent Johnson & Lisa Bakowski

Jennifer Sheehan & Shawn Kilbury

Sunday - Adult/Youth Blind Draw Doubles 401

Cory Eddleman & Bobby Childers

Danny Young & Jason Cohea

Grayson Childerstt & Craig Stallings

Dalton Brockman & Sue Dickson

Sunday - Ladies Singles 501

Roni Doggett

Suszi Gagnon

Raylene Gleghorn

Lori Stallings

Ingrid Read

Joan Bullard

Karen Duncan

Maria George

Sunday - Mens Singles 501

Larry Ballard

Mike Kasper

Joe Pinder

Thom McDonald

Rodney Cooper

Gene Bullard

Bobby Childers

Don Gleghorn

Sunday - B/A2 Singles 301 D/D

Stephanie Cunningham

Cindy McGaughey

Sue Dickson

Lynn Kelly

Janet Watkins

Suzie Hall

Bill Sneden

Chris Schwarz

Sunday - Ladies Doubles Cricket

Cindy McGaughey& Suzie Hall

Pam Dzendolet & Roni Doggett

Raylene Gleghorn & Colleen Eldredge

Stephanie Cunningham & Teresa Wood

-

Sunday - Mens Doubles Cricket

Mike Davidson & Ray Watkins

Mike Kasper & Patrick Estep

Larry Ballard & Mike Killion

Jason Dutton & Orlando Juarez

Worthie Cunningham & Bill Sneden

Gene Bullard & Thom McDonald

Pito Mendoza & Joe Davis

Jason Cohea & Paul Pina